Wybierz Kategorię:

Szukasz zamiennika dla tradycyjnego oświetlenia?
Żarówki MiBoxer z powodzeniem mogą zastąpić dotychczasowe źródło światła.
To proste, jeśli nie posiada się dodatkowego urządzenia sterującego oświetlenie zachowuje się jak tradycyjna żarówka, a do pełnego wykorzystania jej możliwości taki dodatek staje się niezbędny. Aluminiowa obudowa zapobiega przegrzewaniu się, a moduł LED połączeniu z systemem stabilizacji zasilenia zapewnia żywotność produktu na poziomie 50 tysięcy godzin.

Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają oznaczenie RGB + CCT, co oznacza możliwość modyfikacji światła w zakresach:
– białe barwa ciepła/zimna
– kolorowe z ustawieniem saturacji (nasycenia)
– jasność ciemniej/jaśniej

Jakie to daje możliwości?
Weźmy na przykład pomieszczenie w łazience.
Wymieniając oświetlenie na żarówki MIBOXER, przy pomocy wybranego urządzenia sterującego, mogą zmieniać jasność i barwę światła, a ponadto kolor i jego nasycenie. Dzięki temu, światło może być dostawane do pory dnia i okoliczności. Kiedy masz relaksującą kąpiel jednym kliknięciem Twoja łazienka może zamienić się w przyjazny dla oka półmrok w ulubionym kolorze.
Możesz pójść jeszcze dalej – ustawić barwę i jasność w zależności od pory dnia! Wszystko przy pomocy urządzenia sterującego WL-BOX1, które pozwoli wyciągnąć maksymalne możliwości z Twoich żarówek MIBOXER.

Jak dobierać produkty?
Produkty najlepiej dobierać w oparciu o gwint jakiego potrzebujemy oraz oprawę. Wszystkie dostępne produkty dają Ci pełne możliwości, zawsze możesz je jednak ograniczyć do podstawowej funkcjonalności lub z powodzeniem zastosować jako tradycyjne oświetlenie.