Sterowanie

Sterowanie

Czyli to, dzięki czemu możesz włączyć lub wyłączyć światło. W tej kategorii znajdziesz oczywiste produkty, takie jak piloty, ale także moduły sterujące, czujniki, mostki i transmitery.

Najważniejsze cechy:

Piloty z uchwytem magnetycznym

Minimalistyczny wygląd połączony z komfortem użytkowania. Każdy pilot z tej kategorii jest wyposażony w magnetyczną podstawkę, którą można zamontować przylepiając ją do ściany lub mebla.

Taki rodzaj uchwytu pozwala na nieszablonowy montaż pilota, na przykład pod blatem.

Zasilanie bateryjne,  bateria nie znajduje się w zestawie.

Piloty klasyczne

W tradycyjnej formie, o kształcie powszechnie znanym i stosowanym od wielu lat. Część pilotów ma dołączony w zestawie uchwyt przykręcany do ściany, w innych należy dokupić go oddzielnie. 

Zasilanie bateryjne,  bateria nie znajduje się w zestawie.

Piloty ścienne bateryjne

Nowoczesny design połączony z wygodą. Każdy pilot z tej kategorii jest wyposażony w podstawkę z systemem szybkiej instalacji, którą można zamontować przylepiając lub przykręcając do ściany.

Zasilanie bateryjne,  bateria nie znajduje się w zestawie.

Piloty ścienne 230V 

Estetycznie wyglądające szklane panele dotykowe montowane podtynkowo – do puszki Fi60.

Zasilane bezpośrednio z sieci 230V.

Moduły sterujące

Małe urządzenia, które w prosty sposób wpina się do zwykłego przełącznika dzwonkowego. Po zainstalowaniu przełącznik staje się pilotem dla innych produktów MIBOXER.

Zasilanie bateryjne,  bateria nie znajduje się w zestawie.

Mostki i transmitery

Urządzenia z tej kategorii poszerzają możliwości sterowania produktami MiBOXER.

Mostki pozwalają na bezprzewodową komunikację, dzięki której można sterować systemem z poziomu telefonu, budować automatyzacje i harmonogramy. Wersja ZigBee jest dedykowany wyłącznie do innych produktów o takim protokole komunikacji, a 2.4G działa z wszystkimi produktami MiBOXER. Dowiedz się więcej o różnicach ZigBee i 2.4G

Transmiter pełni rolę nadajnika, który daje możliwość bezprzewodowego sterowania produktami MiBOXER z wykorzystaniem protokołu DMX512. Może być stosowany wraz z innymi urządzeniami sterującymi.

Repeater służy do przekazywania sygnału. Jest potrzebny kiedy odległość między kolejnymi produktami komunikującymi się w 2.4G przekracza 30m.

Czujniki

Pozwalają ustawić zachowanie światła po wykryciu ruchu. Dodatkowo zostały wyposażone w czujnik zmierzchu. 

W oparciu o dane z czujnika można budować automatyzacje i kreować schematy jak ma zachowywać się światło. Komunikacja 2.4G jest natychmiastowa i bardziej niezawodna, ale jednokierunkowa, co ogranicza budowanie automatyzacji. ZigBee działa dwukierunkowo, co pozwala na budowanie zaawansowanych automatyzacji, jednak wiąże się z nieco wolniejszą pracą.

Need Help?

I’m Here To Assist You

Something isn’t Clear?
Feel free to contact me, and I will be more than happy to answer all of your questions.